Квадрокоптер Mavic 3 – це базова модель дрона з флагманської лінійки світового лідера галузі SZ DJI Technology Co, Ltd. Його презентація у листопаді 2021 року під гаслом «візуалізація понад усе» здійснила справжній прорив у сфері аерознімання. На сьогодні дрон Mavic 3 – один із найпопулярніших квадрокоптерів на ринку безпілотників, який вирізняється інноваційним функціоналом та дивовижною якістю відео.

Mavic 3 характеристики, які відкривають нові можливості

Квадрокоптер мавік 3 вважається одним із передових безпілотників DJI. Під час його розробки фахівці компанії були зосередженні на створенні унікальної моделі, яка б об'єднувала зручність, легкість та високу роздільну здатність камери.


QUAD пропонує купити дрон Mavic 3 у повній комплектації, до якої входить:

  1. сам безпілотник;
  2. пульт дистанційного керування та пара джойстиків до нього;
  3. RC-кабелі (Micro-USB, Type-C та Lightning);
  1. акумулятор і портативний зарядний пристрій на 65 Вт;
  2. 3 пари практично безшумних пропелерів;
  3. захисна бленда на дрон.

Наш інтернет-магазин дрони пропонує в оригінальній збірці, тому роблячи замовлення на нашому сайті, ви отримуєте квадрокоптер, повністю готовий до пілотування.

Дрон DJI Mavic наділений передовими характеристиками, які зробили його неймовірно популярним серед любителів та професіоналів фотографії й фільмування:

icons_quadcopters Захмарна якість зображення. Цей коптер оснащений двома камерами: професійною Hasselblad і телекамерою з зумом 4x. Робота на основі технології Hasselblad Natural Color Solution (HNCS) забезпечує чіткі та яскраві кольори.
icons_quadcopters Дальність польоту. Максимальний показник для цього квадрокоптера сягає 30 км. А дальність передачі зображення завдяки підтримці технології Accu Sync 3.0 була збільшена до 15 км.
icons_quadcopters Час польоту. Дрони цієї моделі можуть перебувати в повітрі до 46 хвилин, що відкриває можливості для виконання довготривалих завдань.
icons_quadcopters Покращений рівень безпеки. Інтелектуальні функції та всебічні датчики цього квадрокоптера роблять його невразливим для перешкод.
icons_quadcopters Підвищена стабільність польоту. DJI Mavic 3 Enterprise вирізняється винятковою стабільністю у повітрі, що гарантує бездоганну якість зображення без ефекту розмитості.

Дрон DJI Mavic купити недорого в інтернет-магазині Quad

Постачальник дронів Квадрокоптерс купити Мавік 3

Mavic 3 характеристики якого мають безліч переваг, став неймовірно популярним для використання у різних галузях:

icons_quadcopters Фото- та відеознімання. Інтегрована камера з великим сенсором відкриває нові горизонти у сфері кінематографії.
icons_quadcopters Геодезія та картографія. Точність GPS навігації та системи автопілота дозволяє створювати деталізовані геомапи, які є надзвичайно важливим аспектом для сільського господарства, будівництва та архітектури.
icons_quadcopters Наукові дослідження. Можливість дрона проводити обстеження важкодоступних ділянок місцевості все частіше спонукають науковців купити Мавік 3 з тепловізором для екологічного моніторингу.
icons_quadcopters Спорт. Дронрейсинг – один з найпопулярніших видів спорту сьогодення. І цей квадрокоптер чудово зарекомендував себе на змаганнях з пілотування.
icons_quadcopters Військова сфера. Дрон мавік 3 має неабиякий попит серед військових. Його маневровість, стабільність та здатність швидко реагувати на зміну ситуації на полі бою зробили цей дрон ефективним інструментом для виконання завдань будь-якої складності.

Quad – вибір тих, хто хоче купити dji mavic 3 від надійного постачальника у світі безпілотників

Незалежно від того, для яких потреб ви розглядаєте цю модель, в Quad ви можете купити DJI Mavik 3 за найкращою ціною та гарантією від виробника. Онлайн-магазин дронів та комплектуючих Квадкоптерс займається постачанням оригінальних електронних товарів, щоб забезпечити вас якісною та надійною продукцією. Ми надаємо повноцінний супровід протягом всього періоду користування коптером і допомагаємо у розв’язанні поточних питань. Саме тому замовити оригінальний дрон Мавік 3 на QuadKopters – це розумний вибір для тих, хто цінує якість та ефективність.