Кількість та асортимент квадрокоптерів та мережевого обладнання з кожним роком зростає. Виробники постійно поповнюють товарний ряд інноваційними винаходами, покриваючи потреби користувачів і відкриваючи нові сфери застосування. І все ж вибір оптимальної моделі залишається нетривіальним завданням. Адже начебто однакові, на перший погляд, супутникові термінали, дрони та комплектуючі від різних постачальників можуть кардинально різнитись між собою за своїм функціоналом й продуктивністю. Обираючи квадрокоптер чи мережеве обладнання в магазині, що пропонує оригінальну продукцію, ви отримуєте не просто надійний пристрій з гарантією якості від виробника, а й повний спектр послуг сервісного обслуговування.

замовити оригінальний дрон Мавік магазин Квад

Які переваги мають дрони та мережеве обладнання від постачальника Квад?

Компанія Quadcopters займає провідні позиції серед постачальників електронних товарів в Україні. Нас обирають як надійного партнера у світі безпілотних літальних апаратів саме за те, що ми пропонуємо купити оригінальний квадрокоптер.


Наш пріоритет – якість продукції, яку ми постачаємо. Ми впевнені, що саме оригінальність товарів є основним критерієм їх вибору, і на те є низка вагомих причин:

icons_quadcopters Гарантія. З ростом попиту на безпілотники все більше виробників пропонують копії відомих брендів. І в точці продажу вас запевнять, що гарантія на них є, але тільки від магазину. Якщо вже купити дрон в інтернет-магазині, то це має бути прямий постачальник, який надає гарантію від виробника і комплексний супровід при користуванні. Це стосується і мережевого обладнання. Купуючи термінал Старлінк в Quad, ви отримуєте гарантію на 12 місяців і допомогу у розв’язанні поточних питань при установці та налаштуванні.
icons_quadcopters Якість. Виробники оригінального обладнання проводять обов’язкове тестування кожного приладу перед відправленням постачальнику. Тому, якщо купити, наприклад, Мавік 3 від оригінального виробника у надійного постачальника, ви отримуєте потужний квадрокоптер, який вже готовий для виконання завдань будь-якої складності. Якість надзвичайно важлива і для комплектуючих. Якщо ви купуєте оригінальний ретранслятор для fpv дрона, то ви можете не сумніватись у сумісності моделей та частоти, на якій передається радіосигнал. Чого не можна сказати про неоригінальну продукцію.
icons_quadcopters Ціна. Шукаючи, де купити дрон, можна знайти безліч варіацій однієї і тієї ж, здавалося б, моделі, але за різною ціною. Факторів, що впливають на вартість обладнання, є декілька. Це його продуктивність, відповідність закладених характеристик реальним можливостям і сам виробник. Гарантія якості оригінальних девайсів підкріплена сертифікатом і послугами сервісного центру. Надійні дрони та мережеве обладнання мають безліч додаткових переваг, включаючи комплексну підтримку при користуванні. Ціна на них більш ніж розумна, адже окрім надійного квадрокоптера чи супутникового термінала, ви отримуєте цілу низку вкрай необхідних бонусів.
icons_quadcopters Сервіс. Всі дрони оригінальні в інтернет-магазині Quadcopters після придбання отримують повноцінний супровід у будь-якому питанні. Наш сервісний центр надає професійну підтримку впродовж всього періоду користування. Не потрібно ламати голову, як налаштувати, що відрегулювати – досвідчені фахівці допоможуть зробити все якісно і швидко. Тому якщо квадрокоптер, комплектуючі або старлінк купити в Quadcopters, можна повністю покластись на професіоналізм наших співробітників.

Термінали станції старлінк придбати в інтернет-магазині мережевого обладнання та дронів Quad – це вигідно, безпечно та надійно. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію, щоб запропонувати вам найкраще.

купити Starlink від постачальника Quadcopters

Купити дрон в інтернет-магазині від надійного постачальника – Quad, щоб бути впевненим в оригінальності товару

Інтернет-магазин Quadcopters – вибір тих, хто цінує якість. Ми були одними з перших, хто почав займатися постачаннями квадрокоптерів в Україну ще у 2018 році. На сьогодні наша компанія є найбільшим постачальником електронних товарів. Ми пропонуємо купити рацію моторола, дрони та термінали старлінк з гарантією від виробника за найкращою ціною. Ми супроводжуємо кожного клієнта впродовж всього періоду користування обладнанням. Тому купити дрон в інтернет-магазині від надійного постачальника – Quad – це розумний вибір для ефективного виконання завдань будь-якої складності.