замовити дрон з камерою магазин Quad

У сучасному світі, коли безпілотники стали невіддільною частиною нашого сьогодення, поняття «дрон» та «квадрокоптер» стали взаємозамінними. Багато хто навіть не замислюється над термінологією та впевнено використовує ці слова в якості синонімів. Сьогодні безпілотники – це вже не щось захмарне із майбутнього, це пристрої нашої реальності, які значно полегшують виконання завдань у цивільному та військовому житті. Загалом, БПЛА – це літальні апарати, що не мають екіпажу на своєму борту. Вони відрізняються за конструкцією, призначенням та ступенем автономності.

То все ж таки, як правильно дрон чи квадрокоптер? І чи можна ототожнювати ці поняття?

Дрон чи квадрокоптер: яка різниця?

Індустрія безпілотних літальних апаратів розвивається шаленими темпами. Асортимент моделей настільки широкий, що досить часто квадрокоптером називають будь-який дрон, а поняття «дрон» приписують кожному безпілотнику. Щоб розставити всі крапки на «і», спробуємо розібратись, яка різниця між дроном та квадрокоптером.

Що таке дрон?

Дрони – це узагальнене поняття для мобільних безпілотних транспортних засобів, які можуть відрізнятись за своїм функціоналом та технічними характеристиками:

icons_quadcopters Сфера застосування. Дрони можуть бути повітряними, наземними або водними. Їх використовують у найрізноманітніших нішах нашого повсякдення: медицина, сільське господарство, аерознімання, доставка товарів, дослідження глибин морського дна, пошукові та рятувальні роботи. Можна купити дрон з камерою для зйомки пейзажів або огляду місцевості, чи придбати міні дрон, який здатен працювати в екстремальних умовах, куди людина просто фізично не має можливості потрапити.
icons_quadcopters Конструкція. Дрони різняться за формою та кількістю роторів. Вони можуть мати колеса замість гвинтів і використовуватись для різного роду завдань. Дроном можна назвати як літаючий коптер, так і побутовий робот пилосос, адже він теж не має пілота.
icons_quadcopters Управління. Можна виділити два класи дронів: автономні та з дистанційним управлінням. Перші передбачають наявність бортового комп’ютера, а у другому випадку управління відбувається за допомогою пульта керування, що передбачає безпосередню участь людини у цьому процесі.

купити дрон Мавік магазин QuadCopters

А що ж тоді квадрокоптер і чим він відрізняється від дрона?

Квадрокоптер це виключно літальний апарат, який легко пересувається повітрям, плавно приземляється і рідко ламається. Серед його особливостей можна виділити три основні:

замовити квадрокоптер від постачальника Квадрокоптерс

icons_quadcopters Мета використання. Квадрокоптери в своїй більшості призначені аерофотознімків. Їх легкість та маневреність дозволяє знімати якісні відео з різних ракурсів, що робить їх ідеальними апаратами для професійних відеооператорів та любителів-початківців. Унікальною моделлю є квадрокоптер з тепловізором, який під час польоту стає очима пілоту і допомагає знаходити цілі навіть у темряві.
icons_quadcopters Структура. Наочно порівнюючи дрон і квадрокоптер різниця буде перш за все в кількості роторів. Якщо у дрона ця кількість необмежена, то у квадрокоптера їх завжди чотири, звідки він і отримав свою назву. Під час руху одна пара пропелерів обертається за годинниковою стрілкою, друга – проти. Саме це і забезпечує точність та маневреність польоту, легкість зміни напрямку і плавне обертання
icons_quadcopters Система керування. Порівнюючи дрон чи квадрокоптер, спосіб управління є ще однієї рисою, яка вказує на те, що ці поняття не зовсім ідентичні. Всі коптери, на відміну від дронів, керуються виключно за допомогою пульта дистанційного управління.

 

Асортимент Quad дозволяє обрати квадрокоптер дрон в інтернет-магазині для будь-якої мети та на виділений бюджет.

Купити квадрокоптер в інтернет-магазині Quad - надійний вибір оригінальних дронів

Обираючи безпілотник, постає питання, що краще обрати: дрон чи купити квадрокоптер, і чи важливо враховувати різницю між ними? Однозначно – так. Якщо дрон – це узагальнене поняття, і кожна модель має свою специфіку роботи для відповідних структур, квадрокоптер можна вибрати для нагальних потреб звичайних людей. Ви можете FPV дрон купити в інтернет-магазині постачальника оригінальних товарів Quad для якісної відеозйомки в режимі реального часу. Або замовити міні квадрокоптер в інтернет-магазині Quadcopters для розваг та здобуття перших навичок пілотування.

Quad – широкий вибір, доступні ціни, бездоганний сервіс