умови обміну та повернення в інтернет-магазині Quad

Умови обміну та повернення в інтернет-магазині Quad базуються на статті 9 закону «Про захист прав споживачів» чинного законодавства України і передбачають виконання наступних вимог:

  • Товар не був у вживанні і не має слідів користування: подряпин, сколів, потертостей тощо.
  • Товар повністю зберіг свою комплектацію та фабричне пакування.
  • На товарі не пошкоджені заводські ярлики та маркування виробника.
  • Продукція має належний товарний вигляд і відповідає своїм споживчим властивостям.

Терміни повернення й обміну квадрокоптерів в Quad Copters

іконка календар  Процедура повернення та обміну товару належної якості можлива протягом 14 днів з моменту отримання його покупцем.

іконка доставки  Усі послуги перевізника та комісії за переказ коштів ми сплачуємо за свій рахунок, але лише в тому випадку, якщо товар був неналежної якості. В іншому разі усі витрати бере на себе покупець.

іконка доставки поштою  Обмін та повернення відбувається через Нову Пошту.

іконка гроші  Повернення коштів здійснюється протягом трьох днів на карту або грошовим переказом у відділенні логістичних служб після того, як ми отримаємо товар.

Інструкція повернення товарів в інтернет-магазині Quadcopters

  1. При виникненні непередбачуваних ситуацій або спірних питань, перш за все зверніться до менеджера нашого магазину зручним для вас способом: телефоном, електронною поштою або через Телеграм-канал. Детально опишіть мету звернення та що стало причиною для повернення товару, зробіть фото/відеофіксацію товару, дотримуючись інструкцій нашого фахівця.
  2. Запакуйте товар у фабричну упаковку, в якій ви його отримали, і відправте Новою поштою, зберігаючи всі чеки на супутні витрати.
  3. Після того, як ми отримаємо товар на логістичному відділенні перевізника, ми проведемо огляд на всі можливі пошкодження та наявність несправних деталей. Якщо ми отримаємо товар належної якості без слідів використання, ви отримаєте кошти у повному розмірі протягом 2 днів із зарахуванням на вашу банківську карту.

Важливо! У разі повернення товару протягом 14 днів без вагомої на те причини, усі транспортні витрати за зворотню доставку сплачує клієнт.

Ми більш, ніж впевнені у якості продукції, представленої на нашому сайті, тому завжди готові піти назустріч у разі виникнення непередбачених обставин. Нам важлива ваша довіра і впевненість у правильності вибору.

повернення товару в інтернет-магазині Quadcopters