Купити квадрокоптер з камерою онлайн магазин Квадрокоптерс

Ще декілька років тому аудиторія, якій були цікаві дрони, обмежувалась колом відеооператорів та любителів дрон-рейсингу. Якщо раніше це сприймається більше як забавка, то на сьогодні квадрокоптер це потужне обладнання, яке відіграє колосальну роль у цивільному та військовому житті. Не менш важливим аспектом сучасного життя є мережеве обладнання, що забезпечує безперебійний доступ до мережі інтернет в будь-якому місці. З ростом попиту на таку продукцію на ринку електронних товарів з’являється все більше підробок. Щоб не потрапити у пастку, варто обирати тільки перевірені торговельні майданчики.

Дрон-камікадзе чи термінал старлінк - все в асортименті інтернет-магазину Quad

Quad – це найбільший постачальник оригінальних дронів та комплектуючих в Україні. Ми співпрацюємо з такими всесвітньовідомими брендами, як LYZRC, DJI, Starlink, тому оригінальні квадрокоптери від Quadcopters та мережеве обладнання нового покоління – це гарантія якості та надійності кожної позиції.

В нашому асортименті представлена техніка для різних сфер застосування та на будь-який бюджет. Якщо ви шукаєте, де купити дрон з камерою або мережеве обладнання, інтернет-магазину Quad є, що вам запропонувати:

Дрони та квадрокоптери – широкий товарний ряд для задач різної складності:

icons_quadcopters Міні-дрони з камерою 4K HD – легкі, компактні та багатофункціональні. Оснащені двома камерами, що вільно обертаються та дозволяють отримувати якісне зображення з різних кутів. Купити квадрокоптер з камерою такого класу – чудове рішення для опанування базових навичок пілотування та отримання унікального досвіду.
icons_quadcopters Дрон-камікадзе. Легкий, швидкий та маневровий. Відрізняється особливою міцністю та відмінною аеродинамікою. Зараз купити дрон в Україні з цієї серії є пріоритетною задачею для допомоги військовим. За рахунок камери високої роздільної здатності та інтегрованої бойової частини він незамінний для виконання задач різної складності на полі бою.
icons_quadcopters Fpv дрони. Камера, розташована у передній частині безпілотника, відрізняється високою якістю відео та можливістю транслювати його в режимі реального часу. Купити дрон такого типу корисно буде як для знімання неймовірних пейзажів, так і для пошукових чи розвідувальних робіт.

купити дрон в інтернет-магазині Quad

замовити дрон камікадзе в магазині Quadcopters

icons_quadcopters DJI Mavic. Це унікальна серія вдосконалених квадрокоптерів, які відрізняються компактністю, неймовірною потужністю та наділені безліччю інноваційних можливостей. Вмонтована теплова камера дозволяє знаходити цілі в будь-який час доби та швидко приймати рішення. Купити квадрокоптер Мавік зазвичай обирають для проведення пошуково-рятувальних робіт та виконання довготривалих військових місій.
 
Дрон з камерою в інтернет-каталозі постачальника Quad ви можете придбати, враховуючи власні потреби та мету його подальшого використання.
icons_quadcopters Мережеве обладнання від найбільшого у світі угрупування Starlink. Термінали здатні забезпечити безперебійний доступ до мережі, незалежно від обставин та місця вашого знаходження.
icons_quadcopters Портативні рації. QuardCopters пропонує багатофункціональні та надійні радіостанції, одна з яких рація Моторола DP4400e. Вона забезпечує обмін інформацією у реальному часі без жодних перешкод. Це незамінний пристрій для передачі важливих даних саме тоді, коли це необхідно

Комплектуючі для дронів:

  • Ретранслятор для дрона для підвищення радіуса покриття радіосигналом.
  • Наземна станція для стабільного та якісного керування дронами.
  • Посадковий майданчик у вигляді круглого килимка з щільним гумовим покриттям.
  • Пульт дистанційного керування з вдосконаленими характеристиками.

Quad співпрацює напряму з перевіреними виробниками, тому купуючи на нашому сайті дрон-камікадзе, мавік, комплектуючі до них чи термінал старлінк, ви можете бути впевнені в оригінальній якості та ефективності кожної позиції.

Купуйте оригінальні квадрокоптери інтернет-магазин мережевого обладнання, дронів та їх комплектучих Quadcopters

Quadcopters – це надійний інтернет-магазин мережевого обладнання та квадрокоптерів. На нашому сайті представлені останні моделі дронів від провідних виробників. Для нас важлива ваша довіра, тому ми поставляємо тільки якісну продукцію, щоб її використання було для вас максимально корсиним та ефективним. КвадКоптерс - оригінальні дрони та комплектуючі пропонує за найкращими цінами зі швидкою та безпечною доставкою у будь-який куточок України.