Спостерігаючи за тим, як досвідчений пілот впарвно тримає пульт управління і вільно маневрує в повітрі, процес керування квадрокоптером здається справою достатньо простою і нехитрою. Але на практиці, коли дрон потрапляє в руки новачка, результат першого польоту не завжди виправдовує очікування. Зараз в інтернеті можна знайти безліч порад, як швидко вдосконалити навички пілотування, але нерідко вони збивають з пантелику навіть професіоналів своєї справи. У цій статті ми розглянемо кілька простих та дієвих порад від Quad copters, які будуть корисними для новачків і не тільки.

Якісні квадрокоптери замовити недорого в постачальника Квад

Якісні дрони від Quadcopters – ваш незабутній досвід пілотування

Зазвичай, обираючи якісні квадрокоптери, потенційні покупці звертають увагу перш за все на можливості камери, подумки уявляючи, наскільки вражаючі кадри вони зможуть зафільмувати під час польоту. Насправді це може суттєво відволікати від самого процесу польоту, тому на перших етапах краще зосередитись на базових маневрах і поступово переходити до складних завдань. Пропонуємо три лайфхаки від Quad, які допоможуть вам відчувати дрони і отримувати від пілотування максимум задоволення та користі:

icons_quadcopters Не фокусуйте свою увагу виключно на екрані пульта управління. Це найпоширеніша помилка для новачків. Звичайно, картинка, яку передає квадрокоптер в режимі реального часу, є важливим аспектом для навігації та керування. Проте саме візуальний контакт дає можливість оператору швидко реагувати на перешкоди під час польоту та здійснювати чіткі та вправні маневри. Саме тому, якщо ви вирішили купити мавік 3 або іншу модель безпілотника, під час відпрацювання навичок пілотування варто якомога менше звертати увагу на пульт і сконцентруватись на тому, як поводить себе дрон в повітрі.

Купити дрон з якысною камерою для зйомки в постачальника QUAD

icons_quadcopters Оберіть оптимальне місце для приземлення. Для здійснення посадки бажано обирати ділянку з достатньо рівною поверхнею. Переконайтеся у відсутності перешкод, що можуть завадити комфортному приземленню. Зараз дрони купити в Україні можна з інтелектуальними функціями, які допомагають безпілотнику самостійно прокладати оптимальний маршрут, оминаючи перешкоди. Найпопулярніша на сьогодні модель – квадрокоптер Мавік 3, оснащена всебічними чутливими датчиками, які забезпечують стабільність польоту за будь-яких умов. Процес приземлення варто відпрацьовувати шляхом зльоту, маневрування по колу та приземлення в кінцевій точці. Для початку потренуйтеся запускати дрон. Розпочніть з польоту навколо себе, а потім практикуйте обліт точки перед вами. Це покращить вашу координацію і здатність використовувати обидва джойстики одночасно. Як тільки ви будете впевнено себе почувати в кругових польотах, ускладнюйте для себе завдання, відпрацьовуючи маршрут у вигляді вісімки. Щоб прокачати маневреність квадрокоптера та власну уважність, спробуйте цілеспрямовано летіти за якимось об’єктом.

Переглянути каталог квадрокоптерів

купити оригінальний дрон DJI Mavic в Україні магазини Квадрокоптерс

icons_quadcopters Приземліться таким чином, щоб камера була спрямована на вас. Дрони мавіки та квадрокоптери з будь-якої іншої лінійки краще за все навчитися приземляти так, щоб камера дивилась на вас, якою б складною не була ситуація при посадці. Так ви опануєте процес керування джойстиками на інтуїтивному рівні.

Купити квадрокоптер з камерою в QUAD, щоб бути впевненим в ефективності першого польоту

Ми сподіваємось, що ці поради стануть вам у пригоді для покращення навичок пілотування. Якщо ви шукаєте перевіреного постачальника, який пропонує оригінальні дрони та комплектуючі - Квадкоптерс може стати вашим надійним партнером для опанування мистецтва польотів. На нашому сайті ви можете купити дрон DJI Mavic 3 або будь-яку іншу модель квадрокоптера за вигідною ціною та гарантією від виробника. Обирайте якісні безпілотники на нашому сайті і розширюйте свої горизонти з QUAD.